Portfolio Archive - Page 2 of 3 - Boost Finland

  • Home
  • Archives: Portfolio

Yritystiedot Yritys: MUKI, Human capital Investment Oy Pääryhmä: Muut Palvelut: Kahvi-, tee ja suklaapuoti Yhteyshenkilö: Päivi Järvinen Puhelin: +358 50 594 18 62 Sähköposti: paivi.jarvinen@taloustaivas.fi Kotisivut: mukihelsinki.fi Kahvi-, tee- ja suklaapuoti Töölössä. Herkkuja arkeen ja juhlaan, makeat ja maistuvat

Yritystiedot Yritys: VolkPack Group Oy Pääryhmä: Kiinteistö Palvelut: Rakennusala Yhteyshenkilö: Kim Sorjonen Puhelin: +358 10 299 12 10 Sähköposti: kim.sorjonen@volkpackgroup.fi Kotisivut: volkpackgroup.fi VolkPack Group on erikoistunut remontoiniteihin yksityisasiakkaille, toimitilojen lattia-asennuksiin ja materiaalimyyntiin. Teemme myös julkisivupesuja -ja suojausta, graffitinpoistoja

Yritystiedot Yritys: Harkonsalo & Vesa Public Relations Oy Pääryhmä: Markkinointi & viestintä Palvelut: Viestintätoimisto Yhteyshenkilö: Marko Alanko Puhelin: +358 40 5122 688 Sähköposti: marko.alanko@harkonsalovesa.fi Kotisivut: harkonsalovesa.fi Asiakkaiden tunnettuuden kasvatus strategisella sekä operatiivisella tasolla - omaa, ostettua ja ansaittua mediaa

Yritystiedot Yritys: Oicon Oy Pääryhmä: Yrityspalvelut Palvelut: Yritysjohdon valmennukset Yhteyshenkilö: Outi Impivaara Puhelin: +358 40 501 65 69 Sähköposti: outi.impivaara@oicon.fi Kotisivut: oicon.fi Olen johtamiseen, esimies- ja tiimityöhön sekä ihmisten väliseen vuorovaikutukseen keskittynyt valmentaja. Yritysvalmentajana ja -konsulttina olen toiminut

Yritystiedot Yritys: Top Living Oy LKV Pääryhmä: Kiinteistö Palvelut: Kiinteistönvälitys Yhteyshenkilö: Matti Marttila Puhelin: +358 40 734 26 33 Sähköposti: matti.marttila@tophouse.fi Kotisivut: tophouse.fi Olen kiinteistönvälittäjä omassa yrityksessä Top Living Oy:ssä (markkinointinimi Top House), meitä on kymmenen välittäjää ja kolme

Yritystiedot Yritys: Mainostoimisto BrandX Oy Pääryhmä: Markkinointi ja viestintä Palvelut: Graafinen suunnittelu, kotisivut, mainosteippaukset, mainoskuvaukset Yhteyshenkilö: Toni Sainio Puhelin: +358 50 306 21 73 Sähköposti: toni.sainio@brandx.fi Kotisivut: brandx.fi Mainostoimisto BrandX toteuttaa kiinnostavaa, visuaalisesti ja verbaalisesti puhuttelevaa viestintää

Yritystiedot Yritys: Herlevi Holding Oy Pääryhmä: Yrityspalvelut Palvelut: Yrityskaupat Yhteyshenkilö: Tarmo Herlevi Puhelin: +358 44 085 2300 Sähköposti: tarmo.herlevi@herlevi-holding.fi Kotisivut: herlevi-holding.fi Yrityskaupat ovat laajoja ja monimuotoisia kokonaisuuksia, joissa on tärkeää saada potentiaaliset myyjät ja ostajat löytämään ja kohtaamaan

Yritystiedot Yritys: Taloustaivas Oy Pääryhmä: Tilitoimisto ja taloushallintopalvelut Palvelut: Kirjanpito, tilitoimisto- ja taloushallintopalvelut, verokonsultointi, yritysneuvonta Yhteyshenkilö: Anneli Rosenberg Puhelin: +358 40 050 66 34 Sähköposti: anneli.rosenberg@taloustaivas.fi Kotisivut: taloustaivas.fi Taloustaivas panostaa asiakaskeskeiseen palveluun, erinomaiseen laatuun ja ennakoivaan taloushallintoon yrittäjää sparraavalla

Yritystiedot Yritys: Lakiasiaintoimisto Rihtniemi Law Oy Pääryhmä: Henkilökohtaiset palvelut Palvelut: Lainopilliset palvelut, perhe- ja perintöoikeus Yhteyshenkilö: Maiju Rihtniemi Puhelin: +358 50 339 04 84 Sähköposti: maiju.rihtniemi@rihtniemilaw.fi Kotisivut: rihtniemilaw.fi Rihtniemi Law Oy:n toimialana on perhe- ja perintöoikeus. Autan laatimaan elämäsi

Yritystiedot Yritys: Exercitium Oy Pääryhmä: Hyvinvointipalvelut Palvelut: Työhyvinvointi, Personal training, Ravintovalmennus Yhteyshenkilö: Jaakko Rajakoski Puhelin: +358 50 321 27 37 Sähköposti: jaakko@exercitium.fi Kotisivut: www.exercitium.fi Exercitium tarjoaa laadukasta yrityksesi henkilöstölle tai sinulle räätälöityä hyvinvointivalmennusta, jossa tavoitteena on parantaa jaksamista palautumisen,